Expo Up A5
Eindelijk een folderrek voor A5 formaat brochures
Eindelijk een mobiel en opvouwbaar folderrek voor A5 formaat folders en brochures. Met deze Expo Up A5 kun je jouw A5-formaat brochures op overzichtelijke en nette wijze presenteren.
Prijzen excl. BTW excl. verzendingskosten
Beschikbaarheid, levertijd ca. 5 werkdagen
- Artikelnummer: 0210034
- 1 minuut opbouwtijd
- 2,6 kg gewicht
- ca. 5 werkdagen levertijd
- Geen gereedschap nodig
Expo Up A5 folderrek
Eindelijk een folderrek voor A5 formaat brochures
De Expo Up A5 is een A5 variant op onze populaire Expo Up Plus. Het folderrek is volledig opvouwbaar, licht in gewicht en gemakkelijk mee te nemen in een transsporttas of koffertje. Aan de onderkant kun je het folderrek personaliseren en extra attentiewaarde meegeven door een (zelf geprint) logopaneeltje of papier (met een dikte tussen de 0,2 en 0,7 mm) in de klemprofielen te klikken. We leveren meteen papier op het juiste formaat.
De transparante A5 folderhouders zijn gemaakt van slagvast polycarbonaat voor een lange levensduur. De zilverkleurige voet past perfect bij de constructie van geanodiseerd aluminium. Met de Expo Up A5 presenteer je jouw A5 brochures op stijlvolle wijze.
- A5 formaat folderrek
- Gemakkelijk te vervoeren
- Licht in gewicht
- Zeer mooie kwaliteit (made in Europe)
- Met 4 slagvaste polycarbonaat folderhouders
- Afmeting: 22x126x29cm (BxHxD)
- Materiaal: Aluminium, Kunststoff
- Gewicht: 2,6 kg
- Transport: Tas of trolley (tegen meerprijs)
- Opbouwtijd: 1 minuut
Expo Up A5 folderrek wordt geleverd in karton.